0
Sepetiniz Boş

Tanıtım Filmi

MOZAİK FOTOĞRAFÇILIK

TANITIM FİLMİ

İlk günkü heyecan ve tutkumuzla sizleri hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya, fotoğraf sanatına değer katmaya davet ediyoruz.

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu tanıtım filmi çekimi ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, sektördeki yerinizi, ürün ve hizmet kalitenizi Tanıtım filmi çekimi ile ortaya çıkarırsınız.

Siz de tanıtım videosu ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı etkili bir şekilde anlatabilirsiniz !

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi çeşitlerinden biri olan kurumsal tanıtım filmi, firmaları yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran video içerik stratejilerinin başında gelmektedir. Siz de kurumsal tanıtım filmi çekimi ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Firmanızın sektördeki diğer firmalardan farklılığını anlatan kurumsal tanıtım filmi sayesinde hedef müşterileriniz üzerinde etki bırakarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Tanıtım Filmi çekimi ile filminizi web sitenizde, sosyal medyada, online sektörel platformalarda ve fuarlarda kullanarak rakiplerinizin önüne geçin.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikanızı uluslararası fuar ve organizasyonlarda gururla tanıtabilmeniz için en iyi yol fabrika tanıtım filmi dir. Tüm üretim aşamaları; hammadde girişinden başlayarak paketleme ve sevkiyat aşamasına kadar adım adım kaydedilir.

Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi ; Şirketlerin misyon, vizyon ve değerlerinin anlatıldığı, fabrika ve üretim yapısının genel olarak tanıtıldığı müziğe bağlı ritmik bir kurgusu bulunan, isteğe göre seslendirmeli veya seslendirmesiz olarak hazırlanan tanıtım filmleridir.

Ürün Tanıtım Videosu

Ürün Tanıtım Filmi ; Kurumsal firmaların yada küçük ölçekli şirketlerin ürünlerinin tüm özelliklerinin anlatıldığı ağırlıklı olarak youtube veya diğer sosyal medyalarda yayınlanan tanıtım filmleridir.  

Open chat