0
Sepetiniz Boş

About Us 2

Misyon ve Vizyonumuz


Mozaik Fotoğrafçılık, alanında uzman fotoğrafçılar, reklamcılar, art direktörler, metin yazarları, kurgu ve montaj ekibi ile sektörel çözümler sunmak için kurulmuştur.
Fark yaratan, yenilikçi tarzımızla en özel anlarınızı geleceğe taşıyoruz. İlk günkü heyecan ve tutkumuzla sizleri hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya, fotoğraf sanatına değer katmaya davet ediyoruz.

Mozaik Fotoğrafçılık bulunduğu bölgenin en çok tercih edilen fotoğraf merkezi olarak her alanda verdiği profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. 2018 yılında kurulan Mozaik Fotoğrafçılık, kişi ve kurumlara özel fotoğraf çekimleri ve E- Ticaret Çözümleri ile sektörünün en iyi markalarından biridir.

Geniş bir alanda hizmet portföyüne sahip, kurumsallık ölçüsünde çalışmalar yapan sektörün öncü firmasıyız. Güvenilir, deneyimli ve uzman çalışma arkadaşlarımız eşliğinde en doğru, başarılı kareleri senelerdir sizlerle buluşturuyoruz. Bu bağlamda profesyonel hizmet alanlarımız:

– Düğün Fotoğrafçılığı
– Reklam Hizmetleri
– Matbaa Hizmetleri
– E- Ticaret Çözümleri
– Tanıtım Filmi Çekimi


DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Zamana değer katan siz değerli çiftlerimizin en özel ve unutulmayan anlarını yarınlara taşımayı hedefleyen. Duygularınızı yaşatacağınız fotoğraf karelerini kayıt altına alan profesyonel ekibimiz ve yeni nesil ekipmanlar ile zamana değer katmaya devam ediyoruz.

REKLAM HİZMETLERİ

Siz isteyin biz duyuralım. Sizi ve Firmanızı çok daha yükseklere taşıyalım.
Ürünlerinizi, hizmetlerinizi çok hızlı ve etkili üstelik çok da hesaplı bir biçimde potansiyel müşterilerinize tanıtın. Dijital Reklamın kolaylıklarından faydalanın. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin !
Reklam yönetimi hizmetlerimiz, tamamen size kâr avantajı sağlamaya yönelik profesyonel çalışmalardan oluşmaktadır.

Dijital reklam günümüzde hedef kitlenize kolayca ulaşmanın en önemli yollarından biridir.
Müşterilerinize işletmenizin tanıtımını yapmak veya bir kampanya ya da yeniliğinizin tanıtımını yapıp müşterilerinize ulaştırmanın yoludur . Aynı zamanda hesaplı bir tanıtım olan dijital reklam hizmeti ile pazarınızı dilediğinizce genişletip binlerce potansiyel müşterinize kolayca ulaşabilirsiniz.

E- TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Sanal mağazanız , maddi yükünüzü azaltılabilir.
Müşterilerinize hizmet sunabileceğiniz 7/24 açık mağazanızı oluşturuyoruz. Sanal mağazanız , maddi yükünüzü azaltmakla birlikte, zamandan ve mekandan tasarruf sağlayacaktır. Sizler için oluşturduğumuz web sitenize ürünlerinizin yerleştirilmesi, fiyatlandırılması ile birlikte mağazanızı ve pazarınızı genişletmenin ilk adımını atmış bulunmaktayız. Reklam hizmetlerimiz sizleri binlerce müşteriye ulaştıracaktır.

 
0
Demos
0
Gallery Layouts
0
Custom Designs
0
Customers


 
Open chat